nkupn kok

Váš košík je prázdný


Seznam všeho zboží
Právě připojeni - hostů: 159 
Momentálně si prohlížím stránku: :: Obchodní podmínkypostheadericon Obchodní podmínky

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč a jsou konečné. Mírné opotřebení knihy, odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno. Telefonické objednávky je nutno písemně potvrdit, pokud není předem domluveno jinak.

Při osobním odběru budou knihy v našem antikvariátu rezervovány 7 dní od data potvrzení o připravení objednávky, při zaslání poštou předáváme dopravci do 7 pracovních dnů od potvrzení o zaslání žádaného zboží. Pokud nejste se zbožím spokojeni, můžete je do 14 dní vrátit zpět ve stejném stavu, dobře zabalené a pojištěné na naši adresu. Náklady spojené s vrácenim zásilky nese kupující. Při splnění všech podmínek uhradíme plně zaplacenou částku do 14 dní od doručení zásilky na naši adresu. Zákazník odpovídá pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku jiného nakládání se zbožím, než je nutné pro seznámení se z obsahem zásilky.

Při nákupu většího množství je možné domluvit individuální slevu.
Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Knihy zasíláme poštou, knihovny nebo státní organizace mají možnost platit na fakturu.

Poštovné po platbě předem  na náš účet v České republice činí 65,- Kč/zásilka. Dobírka činí 120,- Kč/zásilka. Při hmotnosti zásilky nad 1 kg, nebo vyšší ceně než 580,- Kč, nebo tloušce nad 5 cm bude poštovné přepočítáno. U drobných zásilek, brožur může zákazník požádat o přepočet na nižší cenu.

Nejsme plátci DPH. Na vyžádání přiložíme k zásilce zjednodušený daňový doklad - paragon. 

Na Slovensko zasíláme po platbě předem na náš účet ve slovenské bance.  Poštovné je počítáno podle hmotnosti, zásilka do 0,5 kg 180 Kč, zásilka do 1,0 kg 250 Kč. Při vyšší hmotnosti bude poštovné přepočítáno. Zasílání na dobírku na Slovensko nedoporučujeme, ale je možné. Dobírka činí zhruba 280,- Kč.  Do  ostatní ciziny platba prostřednictvím PayPal nebo převodem SEPA. Poštovné je počítáno individuálně (o jeho výši budete informováni před odesláním) cca 250,- Kč,- a lze k němu připočítat náklady na platební styk.

Slučovaní zásilek za jedno poštovné je samozřejmé, v případě vyšší hmotnosti zásilky bude poštovné přepočítáno na aktuální výši.